Шрифт:
A
A
A
Фон:
Белый
Чёрный
Иллюстрации:
Показать
Спрятать
x

Privatumo politika

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymu (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804) Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (toliau – LGGRTC) visomis įmanomomis priemonėmis siekia užtikrinti interneto svetainės lankytojų ir vartotojų privatumo apsaugą. Ši privatumo politika taikoma tik minėtai svetainei. 

Mes nerenkame jokios asmeninės informacijos (pvz., Jūsų pavardės, vardo, asmens kodo, elektroninio pašto adreso ir pan.), išskyrus atvejus, kai tokią informaciją sąmoningai ir žinodamas pateikia pats lankytojas. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei LGGRTC būtinai reikėtų su juo susisiekti. Jokia informacija nėra perduodama ar atskleidžiama tretiesiems asmenims ar naudojama prieš lankytojo interesus. 

Prireikus mes galime pakeisti šią privatumo politiką. Todėl prašome Jūsų retkarčiais ją patikrinti, kad įsitikintumėte, jog esate susipažinęs su naujausia šios politikos versija, kuri bus taikoma kiekvieną kartą Jums lankantis šioje svetainėje. 

Jei dėl šio „Privatumo politikos“ aprašymo LGGRTC interneto svetainės www.genocid.lt lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu